fbpx

Zwroty i reklamacje

REGULAMIN ZWROTÓW

Zakupione produkty mogą być zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot produktu jest tylko możliwy w przypadku gdy był to produkt dostępny od ręki.

W przypadku zwrotu proszę o kontakt pod adresem sklep@nawo-design.pl, mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej, w regulaminie sklepu lub dołączonego do zamówienia. Nie jest to wymagane, jednak pozwoli usprawnić proces zwrotu.

Przed wysyłką zwracanego zamówienia, proszę o kontakt mailowy, w celu potwierdzenia adresu do wysyłki. Pozwoli to również usprawnić proces zwrotu.

Dokonanie zwrotu pieniędzy na konto lub, w przypadku wymiany, wysłanie nowego towaru, nastąpi w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

Zwracane są koszty wysyłki zamówienia do Klienta, natomiast koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

Zasady te nie dotyczą zamówień produktów robionych na specjalne zamówienie tzn. według indywidualnych wymiarów, projektów lub oznaczone w sklepie jako “produkt na zamówienie”. W ich przypadku nie ma możliwości zwrotu ani wymiany.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy:

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy , niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.